Organizacja wydarzeń i zajęć dodatkowych

Z systemem mojeprzedszkole.pl masz możliwość nie tylko planowania nadchodzących wydarzeń i zajęć dodatkowych, ale także możesz organizować je z wyprzedzeniem nawet na cały rok z góry!

Dzięki funkcji kalendarza łatwo przygotujesz harmonogram wydarzeń i zajęć, co pozwoli skutecznie przygotować przedszkole lub żłobek do różnorodnych aktywności.

Rodzice w aplikacji mojeprzedszkole.pl zapoznają się z zaplanowanymi wydarzeniami i zajęciami dodatkowymi oraz zapiszą swoje dzieci za pomocą jednego kliknięcia. Ta funkcjonalność powoli na szybką reakcję i uczestnictwo dziecka w interesujących aktywnościach.

W przypadku płatnych zajęć dodatkowych, system umożliwia automatyczne doliczanie opłaty do rachunku, przy jednoczesnej możliwości określenia indywidualnej stawki dla każdego rodzaju zajęć. Dzięki temu, zarządzanie finansami związanymi z zajęciami staje się prostsze i bardziej efektywne.

Kompleksowe możliwości planowania i organizacji aktywności w systemie mojeprzedszkole.pl przyczynia się do lepszej organizacji pracy placówki oraz zadowolenia zarówno personelu, jak i rodziców.