E-dziennik

Korzystanie z rozbudowanego E-dziennika dostępnego w systemie mojeprzedszkole.pl przynosi wiele korzyści, które sprawiają, że codzienne obowiązki staje się prostsze i bardziej efektywne, a prowadzenie dzienników podstawowych i dodatkowych jeszcze bardziej wygodne:

  • Prowadzenie dodatkowych dzienników zajęć – dzięki temu rozwiązaniu, nauczyciele i terapeuci mają wszystkie niezbędne narzędzia do kompleksowego monitorowania i wsparcia rozwoju każdego dziecka, bez względu na jego potrzeby edukacyjne. W systemie mojeprzedszkole.pl możesz prowadzić E-dziennik zajęć terapeutycznych, logopedycznych lub rewalidacyjnych
  • Szybkie i wygodne wprowadzanie tematów zajęć – dzięki naszemu E-dziennikowi możesz szybko i wygodnie wprowadzać codzienne tematy zajęć realizowanych w przedszkolu, co ułatwia planowanie i organizację pracy
  • Monitorowanie realizacji programowej – nasz system umożliwia łatwe uzupełnienie stopnia realizacji podstawy programowej oraz zaznaczenie obszarów realizacji, co pomaga w śledzeniu postępów w nauczaniu i dostosowywaniu działań do potrzeb grupy
  • Automatyczna kontrola frekwencji – możesz łatwo podliczyć frekwencję dzieci, co ułatwia prowadzenie ewidencji obecności
  • Dostępność informacji dla rodziców – Ty decydujesz czy udostępniasz rodzicom codzienne tematy zajęć wpisywane do E-dziennika, co pozwoli im być na bieżąco z tym, czym zajmują się ich dzieci w przedszkolu
  • Bezpieczne przechowywanie danych – system mojeprzedszkole.pl przechowuje informacje o dzieciach oraz dane kontaktowe rodziców w sposób bezpieczny, zapewniając poufność i ochronę danych osobowych.

Ponadto, zapewniamy możliwość pobrania raportu uwzględniającego stopień realizacji podstawy programowej oraz wprowadzonych do E-dziennika tematów zajęć, co ułatwia analizę i raportowanie postępów w nauczaniu. Dzięki tym funkcjom, korzystanie z naszego E-dziennika staje się nie tylko prostsze, ale także bardziej efektywne i wszechstronne.