Tworzenie diet i współpraca z firmą cateringową

Tworzenie diet i współpraca z firmą cateringową w ramach naszego systemu przynosi liczne korzyści

  • Indywidualizacja diet – dzięki naszemu systemowi można tworzyć i zamawiać indywidualne diety dla dzieci z alergiami i nietolerancją pokarmową. To oznacza, że każde dziecko otrzyma posiłki dostosowane do swoich potrzeb żywieniowych, co jest kluczowe dla ich zdrowia i samopoczucia
  • Sprawne zarządzanie ilością porcji – nasz system sprawnie przelicza liczbę potrzebnych porcji na dany dzień, uwzględniając nieobecności dzieci. Dzięki temu minimalizujemy marnowanie jedzenia
  • Dostosowanie posiłków  dla każdego dnia można określić, których posiłków dziecko nie spożywa lub spożywa jedynie częściowo. To daje pełną kontrolę nad zamawianiem cateringu w odpowiednich ilościach oraz zapewnia dostosowanie indywidualnych kosztów za dietę dziecka
  • Wygodne zamówienia – dzięki prostemu interfejsowi naszego systemu, można wygodnie składać zamówienia do cateringu lub na kuchnię jednym kliknięciem. To oszczędza czas i eliminuje zbędne formalności, pozwalając skupić się na innych ważnych sprawach.

Współpraca z firmą cateringową dzięki systemowi mojeprzedszkole.pl  przynosi zatem nie tylko ułatwienia logistyczne, ale przede wszystkim promuje zdrowe nawyki żywieniowe i dbałość o indywidualne potrzeby każdego dziecka.

Jadłospisy

  • Dostępność spersonalizowanych jadłospisów – rodzice otrzymują jadłospisy zgodnie z utworzonymi dietami swoich dzieci, co eliminuje potrzebę przeszukiwania ogólnego menu
  • Informacje o alergenach – dzięki wprowadzeniu informacji o alergenach przy wybranych posiłkach, rodzice mają pełną świadomość potencjalnych zagrożeń dla swoich dzieci, co pomaga w zapewnieniu im bezpiecznej diety
  • Elastyczność w uzupełnianiu jadłospisów – możliwość ręcznego uzupełniania jadłospisów na dany tydzień pozwala na uwzględnienie specjalnych okoliczności lub preferencji żywieniowych dziecka, co sprzyja bardziej elastycznemu podejściu do planowania posiłków
  • Publikowanie menu – proste opcje, takie jak wgrywanie menu w formacie PDF lub dodawanie zdjęć tygodniowego wykazu dostarczonego przez firmę cateringową, ułatwia dyrektorom informowanie rodziców i posiłkach przygotowanych przez catering lub kuchnie w danym tygodniu.

Dzięki tym funkcjonalnościom, rodzice mogą mieć większą pewność co do tego, że ich dzieci otrzymuje odpowiednio zbilansowane i bezpieczne posiłki w przedszkolu lub żłobku, co przyczynia się do spokoju i zadowolenia zarówno rodziców, jak i pracowników przedszkola lub żłobka.