Pomoc techniczna i gwarancja darmowej aktualizacji

Priorytetem jest dla nas sprawna obsługa i szybka pomoc.

Pomagamy zarówno w konfiguracji konta jak i podczas codziennego użytkowania systemu mojeprzedszkole.pl.

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, za pośrednictwem korespondencji e-mail lub czatu dostępnego na naszej stronie internetowej.

Gwarantujemy bezpłatne wdrożenie nowych funkcjonalności oraz darmowe aktualizacje systemu – na zawsze!.

wirtualna tablica ogłoszeń

zarządzanie żłobkiem

Rozwijanie systemu

• System mojeprzedszkole.pl zmienia się codziennie dzięki połączeniu dużego doświadczenia naszej kadry jak i  potrzeb osób pracujących w przedszkolu lub żłobku.
  • Stawiamy na wygodę i praktyczne rozwiązania.
  • Chętnie podejmujemy się wdrożenia nowych rozwiązań, które ułatwiają codzienne zarządzanie w Twojej placówce.

Jeśli masz propozycje, które ułatwią codzienną pracę lub chciałbyś coś zmienić w dostępnych funkcjonalności zapraszamy do kontaktu!

Zarządzanie wieloma placówkami z jednego konta

Jeśli planujesz otwarcie nowej placówki lub posiadasz więcej niż jeden oddział z systemem mojeorzedszkole.pl możesz zaoszczędzisz czas zarządzając wszystkimi oddziałami z jednego konta.

zgłaszanie nieobecności